Renowa FACE Zobrazit v plné velikosti

Renowa FACE

Krém na obličej Renowa je určený pro intenzivní péči o zarudlou pokožku s viditelnými kapilárami na obličeji. Účinně doplňuje denní a noční péči. Urychluje obnovu horních vrstev pokožky.

Více informací

639,00 Kč

Použití: Krém se nanáší přímo na postižená místa před použitím denního nebo nočního krém. Krém může být používán delší dobu bez přerušení.

Poznámka: U silně poškozené pleti může dojít k reakcím, jež mohou zahrnovat zarudnutí, otok nebo pocit tepla až pálení na kůži. Při pravidelném používání ovšem tyto reakce zmizí.

Přírodní přísady:

Glykosaminoglykany: Přírodní aktivní látka, která odbourává enzym metaloproteinázy (MMP) snižující produkci kolagenu. Je doporučovaný jako prevence pro tmavé kruhy pod očima, viditelné kapiláry a "růži".

Bisabolol: Látka extrahovaná ze dřeva stromu Candeia (Vanillokopsis Erythropapa) v Brazílii. Přírodní bisabolol má silné protizánětlivé, antibakteriální, antiseptické a uklidňující účinky a je velmi vhodný pro citlivou dětskou pokožku.

Kakaové máslo: Ze semen stromu kakaovníku (Theobroma cacao). Kakaové máslo chrání pokožku, vyživuje a změkčuje ji a udržuje v ní vlhkost.

Bambucké máslo: V západní Africe bambucké znamená život. Ořechy s tímto názvem mají zázračné účinky na zdraví kůže. Bambucké máslo chrání pokožku, změkčuje ji a udržuje její vlhkost.

Jojobový olej: Získaný ze semen pouštní rostliny chinensis udržuje kůži jemnou, hebkou a sametovou.

Efektivní Mikroorganismy: Mikroorganismy mají antioxidační a osvěžující účinek na kůži, čistí ji a chrání před vnějšími vlivy. Zvyšují odolnost kůže k vnějším i vnitřním škodlivým vlivům a podporují regenerační schopnosti pleti.